Fotogalerie:
Trasa : Polanka n. O. - Albrechtičky - Kunín - Starý Jičín - Hustopeče nad Bečvou - Skalička -Teplice a Lipník nad Bečvou -Slavkov - pramen Odry - Potštát - Olšovec - Bělotín - Vražné - Mankovice - Suchdol nad Odrou - Hladké Životice - Studénka - Bravantice - Olbramice - Klimkovice (162 km)
..pak sólo do Havířova - (38km) ...a včetně přesunu z nádraží z OV - Svinova do Polanky nad Odrou (6km) .....spolu 206 km
..pak sólo do Havířova - (38km) ...a včetně přesunu z nádraží z OV - Svinova do Polanky nad Odrou (6km) .....spolu 206 km
Žádné komentáře:
Okomentovat